Askeri Diyet İle 3 Günde Tam 5 Kilo Verin!

0
579

Her hafta ya da her ay yeni bir diyete başlıyorsunuz ve maalesef bu diyetler hiç tesir etmiyorsa sizler için mucizevi bir diyet listesi sahip olunan. Bu özel diyet listesi ile beden dizininize göre 3 günde 5 kiloya kadar verebilirsiniz.

Fazla kilolarından şikayetçi olanlar ya da daha fit görünüp yaza bomba gibi girmek isteyenler, süratli netice veren bu diyet tam size göre. Bu diyetin adı Askeri Diyet. Askeri diyet ile 3 günde 5 kilo vermek hayal değil. Hızlı kilo vermek sıhhat problemini yanında getirebilir ama bu diyet Amerika’daki sıhhat kuruluşları doğrulusunda onaylı. Türkiye’deki hekimler doğrulusunda da hastaların birfazlasına bu diyet tavsiyeliyor. Yine de diyete başlamadan evvel hekiminize kesinlikle danışın. Alerjiniz olan bir gıda varsa bu diyeti mutlaka programlamayın.

3 Günde 5 Kilo Verdiren Liste

İlk Gün

Kahvaltı:

Bir dilim, kızartılmış kepek ekmeği, 2 yemek kaşığı fıstık ezmesi, ½ portakal ya da yarım greyfurt, bir bardak şekersiz çay ya da kahve.

Öğle yemeği:

Bir dilim kızarmış ekmek (kepekli olması daha iyi olur), 60-80 gram ton balığı ve bir bardak şekersiz çay veya kahve. Ton balığının yağını süzmeyi unutmamalısınız.

Akşam yemeği:

100 gr haşlanmış et, bir kase pişmiş yeşil fasulye , ½ muz, bir adet elma. Eğer diyeti tamı tamına uygulismi isenız bir top dondurma yiyebilir, kendinizi mükafatlendirebilirsiniz.

İkinci Gün

Kahvaltı:

Bir dilim, kızartılmış kepek ekmeği, 2 yemek kaşığı fıstık ezmesi, bir adet muzun yarısı, bir adet haşlanmış organik yumurta.

Öğle yemeği:

Bir adet haşlanmış yumurta, 2 kibrit kutusu kadar süzme peynir, 3 bardak tuzlu su.

Akşam yemeği:

2 adet sosisli sandviç(domates, peynir, marul), bir muzun yarısı, 2 adet haşlanmış havuç ve bir bardak haşlanmış brokoli

Üçüncü Gün

Kahvaltı:

Bir dilim kaşar, 1 adet organik elma ve 3 su bardağı tuzlu su.

Öğle yemeği:

Bir dilim kızartılmış kepek ekmeği, bir adet haşlanmış yumurta.

Akşam yemeği:

50-80 gram orkinos, 1 adet muz.

Diyet Hakkında:

En iyi neticesi alabilmek için yukarıyada yazdığım uygulama dahilinde diyeti kusursuz uygulayın. 4.gün bulunduğunda diyeti bitirip eski yemek yeme stilinize dönün, ama yediklerinizi biraz daha kısın, az oranlarda tüketmeye ilgi edin.

Güne su içerek başlamaya özen gösterin. böylece aç olmama hissedeceksiniz ve iştahınız kapandığı için karnınız daimi acıkmayacak. 2 bardak su ile güne başlamak hem beden için yararlı hatta kilo vermeye yardımcı.

Daha iyi motive olmak için günlük kilonuzu ölçebilirsiniz. Hem de diyet biraz daha tesirli olsun daha iyi sıkışmak istiyorum diyorsanız spor gerçeklştirmeyi ihmal etmeyin.

Su içmeyi ihmal etmeyin. Ara öğünlerde acıkırsanız kesinlikle su için. Çok acıktığınız vakit 1 adet elma yiyebilirsiniz. 1 kereye mahsus.

Diyeti programdan evvel hekiminizden destek alın.